Bu yıl 5 – 8 Kasım 2019 tarihleri arasında Hollanda’nın en önemli kongre ve ticaret merkezlerinden olan RAI Amsterdam’da düzenlenen Aquatech Amsterdam 2019 Fuarı, 140 farklı ülkeden, 25 binin üzerinde su konusunda uzman ismi ağırladı. Proses, içme ve atık su sektöründe dünyanın öncü su ticaret fuarı Aquatech Amsterdam’da, en iyi teknolojilerimiz, cihazlarımız ve genç ekibimizle A.O. Smith Su Teknolojileri olarak biz de yerimizi aldık.

Sektör temsilcileri ve ziyaretçiler için teknoloji alanında en yeni trendleri, ürünleri ve hizmetleri tek çatı altında bir araya getiren fuarda, A.O. Smith Su Teknolojileri Ailesi olarak 01 holde 220 no’lu stantta üstün teknoloji su arıtma cihazlarımızla ziyaretçilerimizi ağırladık ve teknoloji alanındaki 150 yıla yaklaşan deneyimimizle endüstriyel gelişmeleri yerinde takip ettik.

A.O. Smith Türkiye Genel Müdürü Serkan Boynukalın, bu yılki fuar için şu sözleri kaydetti:

“A.O. Smith 150 senelik tecrübesi ve vizyonu sebebiyle su teknolojileri alanında AR-GE çalışmalarına büyük yatırım yapmaktadır. Bu tarz uluslararası platformlarda sektördeki öncü yeniliklere, piyasa dinamiklerine hakim olmak, bizim için de oldukça önemli. Bu anlamda deneyimlerin paylaşıldığı oldukça üretken bir fuar takvimi geçirdik ve her açıdan verimli çalışmalara imza atmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Aquatech Amsterdam 2019 Hakkında

İlk kez 1964 yılında Amsterdam´da düzenlenen Aquatech Fuarı, proses, içme suyu ve atık su teknolojileri alanında dünyaya öncülük edilen, sektörün en önemli fuarlardan biri olarak kabul ediliyor.   

 5 – 8 Kasım 2019 tarihleri arasında RAI Amsterdam’da sektör temsilcilerine ve ziyaretçilere kapılarını açan fuar, 4 gün boyunca 140 ülkeden 25 binden fazla su sektöründeki profesyonel katılımcıyı ve binlerce ziyaretçiyi ağırladı. Ayrıca fuar ile paralel sürdürülen Amsterdam Uluslararası Su Haftası’nda ise (Amsterdam International Water Week AIWW) binin üzerinde konferans katılımcısı yer aldı.

Aquatech Amsterdam 2019’un katılımcıları 4 gün boyunca proses, içme ve atık su sektöründe iş ve network ilişkileri geliştirmenin yanı sıra en yenilikçi ve ilham verici teknolojik fikirlerle de tanışma imkanı buldu.