Paket Atık Su
Arıtma Sistemi

atik-yeni-2-min
Atık-3-min
Atık-2-min
atik-yeni-2-min Atık-3-min Atık-2-min

Paket atıksu arıtma sistemlerimiz ardışık kesikli aktif çamur (SBR) sistemine göre tasarlanmıştır. Sistemin çalışma aşamaları; doldurma, havalandırma, çökeltme ve deşarj olup tek reaktör içerisinde gerçekleştirilecek şekilde tasarımı yapılmıştır. Atıksu miktarında değişkenlik olması durumunda mevcut sisteme kapasiteye göre paralel ya da seri ilave modüller eklenebilmektedir. Yer sıkıntısı yaşayan işletmeler için aynı reaktör içinde çözümler üretilebilmektedir. Kompakt olarak tasarımı yapılmış olan A.O. Smith Paket Üniteler kolay taşınabilen ve kurulumu kolay yapılabilen sistemlerdir. Paket Ünitelerimiz üretim sonrası fabrika kontrolleri yapılarak teknik uzman ekibimiz tarafından saha montajı gerçekleştirilip devreye alınmaktadır.

Sistem Özellikleri

  • Minimum Yatırım ve İşletme Maliyeti

  • Minimum Alan İhtiyacı

  • Modüler olarak kapasite arttırma imkanı

  • Hızlı üretim, kolay kurulum

  • Yüksek arıtma verimi ve proses teknolojisi

  • PLC Kontrollü sistem

Referans Projeler

Bilgi Talep Formu

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.

A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz

Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.