Mobil
Su Arıtma Sistemi

DSCN3314
DSC_0682-min
mobilyenikadraj-min
DSCN3314 DSC_0682-min mobilyenikadraj-min

Mobil Su Arıtma Sistemleri şehir şebeke su sisteminden uzak olan noktalarda sizlere içme, kullanma ve üretiminiz için gerekli temiz ve şartlandırılmış suyu çevrenizdeki tuzlu veya tatlı doğal su kaynaklarından temin etmenizi sağlar.

Mobil su arıtma sistemlerimiz çeşitli kapasitelerde ve üretime hazır olarak hizmetinize sunulur. Konteyner tipi su arıtma sistemleri iç cidarları uygun kalınlıkta ısı yalıtım malzemeleri ile kaplanarak her koşula uyum sağlar.

Konteyner tipi arıtma sistemlerinde opsiyonel olarak müşteri ihtiyacına bağlı jeneratör ve sistem besleme pompası eklenir böylece sistem kendi enerjisini üretecek durumda olur. Ayrıca sistemler mobil olmasının verdiği avantajla ihtiyaç duyduğunuz alanda konumlandırılabilir.

A.O. SMITH Mobil su arıtma sistemlerimizde yapılan doğru analiz ve tespitler sonucu su ihtiyacınıza göre koagülasyon, filtrasyon, aktif karbon filtrasyon, su yumuşatma, ters osmoz demineralizasyon, antiskalant dozaj, uv dezenfeksiyon gibi prosesler uygulanmaktadır.

Bilgi Talep Formu

Üst düzey cihazların üreticisi olarak A.O. Smith, kullanıcılarının kolaylığını ve rahatlığını en üst düzeye çıkarmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda ürünlerimizin kusursuz çalışmasını garanti ederek gerekli tüm desteği vermekteyiz.

A.O.Smith olarak ürünlerimizin hizmet ömrü boyunca müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutma sözü vermekteyiz

Devreye alma, servis ve bakım gibi hizmetler bütünü ve kapsamlı bir ürün yelpazesiyle A.O. Smith bu memnuniyet için çalışır.