A.O SMITH

Innovation
Has a name

logoaos

1874 Yıldan Beri

Su Arıtma Teknolojilerinde Öncüyüz

NELER YAPIYORUZ?

A.O Smith
Neler Sunar?

A.O. Smith Su Teknolojileri A.Ş. 1995 senesinden itibaren su arıtma ekipmanlarında en üstün kaliteyi, yüksek seviyede teknik destek ile bir arada sunmayı prensip edinmiştir. Şirketin üst düzeyde uzmanlık sahibi teknik personeli sürekli olarak yeni gelişmeleri takip edip, araştırmalar yaparak üretim kalitesinin ve kapasitesinin devamlı arttırılmasına olanak tanımaktadır. Bu durum, kalitenin sürekli olarak artmasına rağmen masrafların makul düzeylerde tutulabilmesinin anahtarıdır.

Proje ve Tasarım

A.O Smith 'in uzman proje mühendisleri özel ihtiyaç ve şartlarınıza uygun olarak çalışmalarını gerçekleştirir. Proje Departmanı kapsamlı analizi sonrasında her müşteri için mükemmel sistemler tasarlar.

Teklif ve Satış

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda, uzman mühendislerimiz sistemi tasarlar ve müşterilerimizle karşılıklı anlaşma yapıldıktan sonra sistem üretimine başlanır. Sürecin her aşamasında mühendislerimiz sizlerle irtibatta olacak.

Satış Sonrası Destek

A.O Smith’in müşteri memnuniyeti politikası, sistemin satışıyla bitmiyor. Müşteri memnuniyeti politikamız, profesyonel uzmanlarımızla birlikte tasarlama, kurulum, işletme ve bakım sırasında müşterilerimizin tüm sorunlarını çözmek, tüm sorularına yanıt vermek demektir.